Mājas lapas izveide ir process, kas jāuztic profesionāļiem. Ar vairāku gadu pieredzi mājas lapu izstrādē un SEO jeb mājas lapu meklētājprogrammu optimizācijā, sniegsim jums pakalpojumus, kas ļaus koncentrēties uz svarīgo un baudīt skaistu un funkcionālu gala rezultātu!

Kas ir pats svarīgākais pasūtot sev
jaunu mājas lapu?

Izvēloties savas mājas lapas izstrādātāju, iesakām uzzināt, vai mājas lapa būs:

  • Responsīva & mob. ierīcēm draudzīga
  • Ātruma optimizēta
  • SEO optimizēta
  • Tev viegli lietojama
  • Ar nepieciešamo funkcionalitāti

Mājas lapas tiek veidotas ar mērķi tikt atrastiem internetā, sniedzot informāciju par sevi, iegūstot jaunus klientus un ar mērķi pārdot pakalpojumus un preces.

Root Web Dizains mājas lapu izstrādē ietilpst viss minētais, plus piedāvājam arī SEO pakalpojumus un apmācam cilvēkus, kā saglabāt savu jauno mājas lapu ātru un optimizētu arī nākotnē!

Mājas lapu izstrāde un web dizains sākot no
300 €

Ko Jūs saņemsiet?

Cenā ir iekļauta glīta, pilnībā izstrādāta un funkcionējoša  mājas lapa ar ērtu satura vadības sistēmu un jums pielāgotu web dizainu. Mājas lapa tiks Tev nodota ar jau savadītu saturu un attēliem. Tāpat mājas lapa būs meklētājprogrammām optimizēta un mobilajām ierīcēm draudzīga, kas nozīmē, ka tā labāk patiks Google, nodrošinot labākus SEO rezultātus.

Cik ātri?

No brīža, kad esam noslēguši līgumu un mēs esam saņēmuši  visus mājas lapas tekstus un bildes, Tu mājas lapu saņemsi 2 nedēļu laikā. Šajā laikā izstrādāsim mājas lapu un pielāgosim tās dizainu, krāsas un logo uzņēmuma vadlīnijām. Darba procesā, Tev būs piekļuve lapai, lai redzētu izmaiņas un progresu.

Kā sākt?

Kad esi izlēmis kādu mājas lapu vēlies- uzņēmuma vizītkartes lapu, interneta veikala mājas lapu vai individuālu projektu, nākamais solis ir sagatavot saturu un bildes, kas tiks publicētas mājas lapā. Gadījumā, ja saturs un bildes nav gatavas, mūsu komanda var palīdzēt, tāpēc raksti, kādi pakalpojumi būs nepieciešami! 

+37126188247​

darba dienās 9.00-17.00

Rīga, Latvija

Apkalpojam klientus visā Latvijā

Raksti mums epastu:

info@rootwebdizains.lv